Przedszkole Bajka - Jelenia Góra

Plan na rok bieżący rok. Przedszkole Bajka opiera swoją koncepcję pracy o cele i założenia opisane w aktach prawnych, jakim jest ustawa o systemie oświaty oraz aktach wykonawczych do tej ustawy, a szczególnie o podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz Statut Przedszkola. Rozporządzenia MEN z dnia 7 października 2009 r w sprawie nadzoru pedagogicznego Dz. U ,Nr 168, poz. 1324. W przedszkolu zatrudnionych jest 8 nauczycieli , dyrektor, z-ca dyrektora oraz 11 pracowników obsługi . Placówka posia.

OVERVIEW

This web page przedszkolebajka.com.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have explored five pages inside the website przedszkolebajka.com.pl and found one website referring to przedszkolebajka.com.pl.

PRZEDSZKOLEBAJKA.COM.PL RANKINGS

This web page przedszkolebajka.com.pl is seeing varying levels of traffic all over the year.
Traffic for przedszkolebajka.com.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkolebajka.com.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkolebajka.com.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLEBAJKA.COM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkolebajka.com.pl Mobile Screenshot of przedszkolebajka.com.pl Tablet Screenshot of przedszkolebajka.com.pl

PRZEDSZKOLEBAJKA.COM.PL HOST

Our parsers diagnosed that the main page on przedszkolebajka.com.pl took two thousand four hundred and eighty-three milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
37.59.15.177

WEBSITE IMAGE

I caught that this domain is weilding the Apache/2.2.22 (Debian) server.

Przedszkole Bajka - Jelenia Góra

DESCRIPTION

CONTENT

This web page had the following on the web page, "Przedszkole Bajka opiera swoją koncepcję pracy o cele i założenia opisane w aktach prawnych, jakim jest ustawa o systemie oświaty oraz aktach wykonawczych do tej ustawy, a szczególnie o podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz Statut Przedszkola." We saw that the web page said " Rozporządzenia MEN z dnia 7 października 2009 r w sprawie nadzoru pedagogicznego Dz." It also said " U ,Nr 168, poz. W przedszkolu zatrudnionych jest 8 nauczycieli , dyrektor, z-ca dyrektora oraz 11 pracowników obsługi ."

VIEW SUBSEQUENT WEB SITES

szkolnastrona - Publiczne Przedszkole nr 1 im. Bajka w Głuchołazach - Strona startowa -

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową. Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola. Witamy na naszej stronie! Troskliwą opiekę i miłą atmosferę w grupach. Dobre przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole.

Przedszkole Bartek w Skierniewicach

00 teatrzyk z cyklu opowieści biblijnych, Daniel w jaskini lwów,. 1 czerwca -Dzień Rodziny na Zadębiu.

Przedszkole Bielsko

W naszej placówce którą, jest prywatne przedszkole. Odkryjesz zajmujące oferty miejsc dla swojego dziecka, wskutek czego da radę lepiej rozwijać swe zamiłowania plus umiejętności. Należałoby skorzystać z naszej interesującej oferty, którą przekazuje nasze przedszkole. Zapisz do nas swe pociechy. W naszym przedszkolu Twój szkrab ma alternatywe poprawiania swych zręczności w lekki tryb. Nasza załoga, za pośrednictwem odpowiedniego wykształcenia plus umiejętności świetnie daja sobi.

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Calineczka Witamy